Grafiskais
dizains

Grafiskais dizains ir spēja kombinēt attēlus, tekstus, krāsas un grafiskos elementus, definējot visu šo elemetu savstarpējo mijiedarbību un gudri tos izmantojot atbilstoši komunikācijas kanālam - grāmatai, bukletam, reklāmai, mājaslapai, mobilai lietotnei vai citam risinājumam.

Tas ir veids kā komunicēt idejas, veidot vizuālus vēstījumu, informēt patērētāju. Ar grafiskā dizaina palīdzību veidojam uzņēmuma vizuālo tēlu, reputāciju, radām priekšstatu par produktu, pakalpojumu un biznesa kultūru kopumā. Grafiskais dizains veido jūsu uzņēmuma vai produkta stāstu, komunicē ar jūsu klientu un palīdz to izcelt starp konkurentiem.

Grafiskais dizains sākas ar izpratni par sagaidāmo rezultātu un tā uzdevumu. Tas ietērpj koncepciju un ideju izteiksmīgā, vizuāli pievilcīgā un patērētājam viegli uzveramā formā.

Veidojot dizainu digitālai videi tiek ņemtas vērā jaunākās tehnoloģijas un specifikācijas vizualizāciju pārvaldīšanai, iekļaujot zināšanu un prasmju kopumu, kas pielietojams mājaslapu, mobilo aplikāciju, interaktīvu materiālu un citu digitālo produktu izveidošanai un uzturēšanai e-vidē.

Grafiskais dizains jebkurā tā izpausmē un vidē ir jūsu uzņēmuma vai produkta vizītkarte.

Ko mēs protam

Darbu portfolio

Vēlies sadarboties? Raksti!

Mūs raksturo

Profesionālas stratēģijas, pamatotas koncepcijas, spilgtas idejas, pārdomāts saturs, vizuāli pamanāmi risinājumi atbilstoši mūsdienu prasībām un tehnoloģijām.