Mājaslapas un
datubāzes

Kvalitatīvas mājaslapas izstrāde palīdzēs veicināt uzņēmuma atpazīstamību, radīt un uzturēt profesionāla uzņēmuma tēlu, sniegt vēstījumu par produktiem un pakalpojumiem, piesaistīt jaunus klientus un uzturēt attiecības ar esošajiem klientiem, kas rezultēsies ar galveno mērķi - palielināt biznesa izaugsmi.

Mājaslapas veidojam ņemt vērā mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus, analizējot lietojamību un radot unikālu UI/UX dizainu. Mājaslapām ir responsīvs dizains, tās vienlīdz labi atainojas un ir izmantojamas gan datora, gan mobilajā versijā, SEO draudzīgas un ar ērtu satura pārvaldību.

Internets ir tā vide kur potenciālie cilvēki meklē informāciju par uzņēmumiem, produktiem un pakalpojumiem. Tāpēc īpaši svarīgi ir veidot mājaslapu kvalitatīvi gan satura, gan vizuālajā, gan tehnoloģiju ziņā. Mūsu veidotās mājaslapas ir vizuāli pievilcīgas un viegli uztveramas, mūsdienīgas un ērti lietojamas, tādas, lai jūsu esošais vai potenciālais klients izvēlētos tieši jūsu pakalpojumu vai produktu, un ieteiktu to citiem.

Ko mēs protam

Darbu portfolio

Vēlies sadarboties? Raksti!

Mūs raksturo

Profesionālas stratēģijas, pamatotas koncepcijas, spilgtas idejas, pārdomāts saturs, vizuāli pamanāmi risinājumi atbilstoši mūsdienu prasībām un tehnoloģijām.