Mobilās
lietotnes

Mobilās lietotnes - komunikācijas kanāls kas palīdzēs informēt, iesaistīt un motivēt mērķauditoriju. Izmantojot mobilās aplikācijas, jūs varat iesaistīt savus, kā arī potenciālos klientus zīmola stāstā, sniegt pakalpojumus un nosūtīt ziņojumus.

Mobilā aplikācija ir interaktīvs mārketinga, izglītojošs un informatīvs rīks, kas ļauj būt tiešsaistē ar klientu, veicināt zīmola atpazīstamību un biznesa attīstību, ļauj izcelties starp konkurentiem.

Mēs izstrādājam un uzturam individuālas mobilās lietotnes iOS un Android sistēmām, nodrošinot pilnu izstrādes ciklu - situācijas izpēti un analīzi, mērķu un mērķauditorijas definēšanu, satura izstrādi, koncepcijas un dizaina izveidi, atbilstošas programmatūras izstrādi un publicēšanu. 

Mobilās lietotnes veidojam ar unikālu dizainu, lietotājam ērtu satura vadību, atbilstoši klientu nepieciešamībām un tehnoloģiskiem risinājumiem.

Ko mēs protam

Darbu portfolio

Vēlies sadarboties? Raksti!

Mūs raksturo

Profesionālas stratēģijas, pamatotas koncepcijas, spilgtas idejas, pārdomāts saturs, vizuāli pamanāmi risinājumi atbilstoši mūsdienu prasībām un tehnoloģijām.